Sör Foci Sör Foci és Sör! Hajrá Beeringham united!
MENÜ

Amatőr Kispályás Labdarúgó Bajnokság, 2. forduló

Del Reyes Fc-Beeringham United 8-4

Nem szeretném most kommentálni a mérkőzést.. most sajnos nagyon elaludtunk és rosszul játszottunk! jövőhéten javítási letehetőség ugyan is a 3.forduloban a Viola Grund csapatához látogatunk.

Gólszerzők : Roli 2 ,Bala-Csita 1-1 ,

Győzelemmel felérő vereség, jó hangulat, színvonalas edzőmeccs

Csapatunk a mai napon edző meccsen látta vendégül a Kőbánya Fc csapatát. Keretünk elég gyér volt hiszen mindösszesen 6-an vágtunk neki a mérkőzésnek. Az első félidő pörgős iramot és szép támadásokat hozott magával aminek meg is lett az eredménye hiszen 3 góllal már el is húztunk ellenfelünktől azonban történt valami a csere nélküliség a fáradtság és egyéni hibák és még a félidő előtt ki egyenlített az ellenfél. A második félidőben már a fáradtság jelei voltak láthatók a csapaton de nem adtuk fel és harcolva szépen játszottunk előbb 5-3 majd 5-4 de a végén 6-4 el zártuk a mérkőzést ami valóban egy jó eredmény mind az ellenfél játékerejét nézve mind a csapat fáradtságát nézve.
Kiemelném hogy Roli mostanában sokat fejlődőt hiszen egy 100% gól helyzetben lepasszolta a labdát a Davessznek ahelyett hogy belőtte volna ! Büszkék vagyunk Roli rád !!! :D isten hozott a passzolok közt.
Kiemelném még Csita teljesítményét hiszen 2 gólja mellett meg annyi remek csel és passz fűződött a nevéhez szép volt Tamás alias cselló bajnok!

Szép volt fiúk! Hajrá BEERINGHAM!!!!

Beeringham United - Kőbánya Fc : 4-6

Gólszerzők : Csita 2 , Davessz 2

Amatőr Kispályás Labdarúgó Bajnokság, 1. forduló

Beeringham-Zöld Sasok Fc

A mai napon, az Amatőr Kispályás Labdarúgó Bajnokság 1. fordulójában, a Zöld Sasok Fc-t fogadtunk, a Lőrinci salakon!

A mérkőzés 16:30-kor kezdődött! Mi kezdtük jobban a mérkőzést, és az első félidőt uraltuk is a játékosaink révén! Benji révén sikerült is megszereznünk a vezetést! A csapat ezután nyugodtan játszotta a megszokott játékát, és továbbra is fölényben voltunk!

A második félidőben aztán az ellenfél kiegyenlített, és nagy erőfeszítések árán ugyan, de igazságos döntetlen született!

1. forduló: Beeringham United - Zöld Sasok Fc 1-1 (1-0)

Beeringham United – Ajax Szurkolói csapat 3-7 (1-2)

Helyszín: Labdakert Sportklub  Nézők: 1

Csapatunk 8 fővel indult neki a csípős hidegben a várva várt derbinek. Azonban a sporttelepen már felállították a sátrakat, így kellemes időben játszottuk le a mérkőzést. A mérkőző felek az elején még csak ismerkedtek egymással és az első gól kb. a 35 perces félidő közepén született meg, ezzel csapatunk hátrányba került. Azonban ekkor még tudtunk válaszolni, egy felívelt labdát az Ajax kapusa kiejtett a kezéből, és Benji erre szemfüles módon lecsapott, majd hálóba gurította azt. Sajnos azonban a félidő vége előtt, az Ajax ismét megszerezte a vezetést.

A szünetben bizakodva vártuk a második félidőt, ugyanis az egy gólos hátrány ellenére jól játszott a csapat.

A bizakodás ellenére azonban beindult az Ajax dömper, sorra lőtték a gólokat. 5-1-es állásnál, Tibi szerzett labdát, amit Benjinek továbbított, aki ismét a hálóba talált.

A további két Ajax gólra a meccs végén ismét Benji tudott válaszolni, így alakult ki a 7-3-as végeredmény.

Az első félidőben jól játszottunk, azonban a második félidőben kapott gólok összezavarták a csapatot, kivéve Csitát, aki pazar a szólóival néha új színt vitt a játékba.

A keret tagjai voltak: Peti, Davessz, Juni, Csita, Benji, Bala, Tibi és Sziszi

Látványos gólok, szép cselek, Remek győzelem avagy 4en a 15 ellen

Csapatunk ma Két játékosunk volt iskolájával a II.Rákoczi Ferenc Szakközépiskola helyi csapatával játszott egy barátságos mérkőzést.
5en vágtunk neki a szorosnak ígérkező meccsnek ám amikor beléptünk az iskolába 15 játékos fogadott minket, ők lennének az ellenfél.
Első pillantásra megijedtünk de aztán neki vágtunk a mérkőzésnek, azonban már az öltözőben eltiltották egyik játékosunkat nem tudni milyen okkal de nem vehetett részt a meccsen újabb érvágás csapatunknak.
2+1es felállás mellett így egy cserével vágtunk neki a mérkőzésnek, végig nagyon jó iramú és szép játékot mutatunk, a végére alaposan elfáradtunk ami nem csoda hisz amíg az ellenfél 4 sor cserével rendelkezett addig mi folyamatosan cserélgettünk.
Aztán meglett a csapat játék gyümölcse és a végén szoros csatában 5-4 re sikerült legyőznünk a helyiek csapatát!!
szép volt srácok nagy mérkőzés volt!!
Keretünk Volt : Szabó Szilveszter, Böck Roland, Lábas János, Kovács Attila, Molnár Dávid

Ezen a mérkőzésen mutatkozott be egyébként csapatunkban új szerzeményünk Lábas János üdv nálunk! ;)

Gólszerzőink : Roli:3 , Sziszi:2 .

Fc Vajk!

Avagy, hogyan vettük be Dunaharasztit!

A mai napon, vagyis inkább reggelen, csapatunk Dunaharasztira látogatott egy barátságos mérkőzésre, ahol az Fc Vajk csapata látott minket vedégűl! Gyönyörű környezete, és egy csodás műfűves pálya várt minket! A tervezettel ellentétben, kis késéssel kezdődőtt a mérkőzés, mert pár öreg nem volt halnadó lejönni a pályáról! De mi is, és az ellenfél csapata is türelmesen kivárta sorát!

A mérkőzés aztán 11 óra után pár percel elkezdődött! 60 percest mérkőzést játszottunk, és így jött ki a 2x30 perces félidő! Az első perctől kezdve látszott, hogy az ellenfél játékosai nem valami technikása,és erősek fizikailag! Hamar 2 gólós előnybe kerültünk, és rögtön vezettünk 0-2-re! Ezek után kicsit visszavettünk a tempóból, és az ellenfél gyorsan kiegyenlített! Majd szépen sorjában jöttek a gólok, amit elis vártunk magunktól, de az ellenfél sem hagyta magát! Az egész mérkőzésen mi vezettünk, és az ellenfél nem igazán tudott felzárkózni! Habár a második félidőben erőre kaptak, és majdnem megszorongattak minket, de nem sikerült nekik!

Végülis csapatunk szép játékkal, 6-13-as győzelmet aratott Dunaharasztin egy nagyon barátságos környezetben!

Sajnos a mérkőzéshez hozzátartozik az is, hogy egyik játékosunk súlyosan megsérűlt, és mentőt kellett hozzá hívni!

Ezuton is szeretnénk neki jobbulást kívánni!

Öltözz ki kupa, Zöld Sasok módra! ( okt. 13. )

Csapatunk kora reggel vágott neki ennek a tornának. A gyülekező természetesen a Határ úton volt, de voltak akik a pályára jöttek. Természetesen azt nem kell mondanom, hogy a jókedv, és szórakozás most sem maradhatott el.

8 csapat vágott neki ennek a tornának, két pályán, melynek boritása salak volt! A sorsolás után, ami igen csak nem a megbeszéltek alapján zajlott, a Zöld Sasok, a Kispesti AFC, és a Thirsty csapatával kerültünk egy csoportba. És milyen meglepő, a mi csoportunk került a legjobb pályára...
 Vajon miért?! Szerintem mindenki tudja erre a választ..

A csoportból sajnos nem sikerült továbbjutnunk igen csak drámai körülméynek között!!

Az első meccsünkon a Kispesti AFC-vel kerültünk össze. Ez a meccs azért volt érdekes, mert négyen álltak ki, hat helyett! De így is meglepetést tudtak okozni, köszönhető annak, hogy " nagy " arcal mentünk ki a pályára! Sikerült megszereznünk a vezetést Roli révén! Ezek után kicsit elaludtunk, és az ellenfél fordított, de sikerült kiegyenlíteni. Így a mérkőzés 2-2-es döntetlennel ért véget.

A második mérkőzésünkön az igen csak feltüzelt Sasokkal játszottunk, egy feszült mérkőzést. Rögtön a mérkőzés elején történt egy súlyos szabálytalanság, de sajnos a kiállítás elmaradt. Vajon miért?!  Arról nem is beszélve, hogy egy gólhelyzetett is megszakított az ellenfél játékosa, aki szabálytalankodott.. Egyértelmű hogy előnyszabálynak kellett volna következni, a futsal szabályok szerint, és csak utána lefújni az esetett, de a Sasok ezt máshogy gondolták! Ennek is köszönhető, hogy 1:0-ás vereséget szenvedtünk egy olyan játékos góljával, akinek nem is lehetett volna játszani ellenünk.

De a többésg úgy véli, hogy mi sokkal jobban játszottunk, és ez így is van!

A harmadik meccsünket a Thirsty ellen vívtuk, és győznünk kellett volna a továbbjutáshoz. Sajnos az ellenfél hamar elhúzott 2-0-ra, de Sziszi szabadrúgásgóljával sikerült szépíteni. Ezek után lett volna még remény, de több játékosunknál is előfordutl, hogy már dühből játszott, és ez az ellenfél malmára hajtotta a vizet. Aminek köszönhető, hogy a mérkőzés végén " verekedés "alakúlt ki...

Maradt a 2-1-es végeredmény,de nem bánkódunk, hiszen ezekből a hibákból tanulunk!

U.I: Több csalás is előfordult a mérkőzések folyamán!

II.Kertvárosi Kupa

Csapatunk benevezett a második kertvárosi kupára amely a Bse műfüves pályáján volt megrendezve.
Korán kellés és elalvások közepette elindult csapatunk a torna helyszíne felé ám a Bkv ellenőrök hamar lekapcsolták csapatunkat vicces körülmények között azonban ott hagytuk őket és hévvel megközelítve sikeresen eljutottunk a torna helyszínére.
Megérkezésünkre még az eső is tiszteletét tette... :D, Bemelegítésék és regisztráció után megkaptuk az egyik legnehezebb csoport beosztást amely eleinte elriasztott minket de aztán erőt adva vágtunk neki a tornának és a két mérkőzésnek.
Első mérkőzésünkön bemutatkozott csapatunkban egyik új szerzeményünk Sziszi aki nemcsak jó játékkal hanem gólpasszal is mutatkozott be első tétmérkőzésén csapatunkban. A mérkőzésen csapatunk eddig-i legjobb játékát láthattuk rengeteg helyzettel és tetszetős támadásokkal aminek meg is lett az eredménye egy bedobás után Roli fejelt az ellenfél kapujába Rolinak ez volt élete első fejes gólja.
Végig mi támadtunk azonban sajnos az utolsó percben az ellenfél egyetlen helyzetéből gólt szerzet elég kétes körülmények között így 1-1 lett a mérkőzés.
Második mérkőzésünkön tudtuk hogyha nyerünk vagy x-elünk tuti a tovább jutás de ha kikapunk pár góllal az is belefér.
Sajnos az ellenfél nagyon jó játékkal megszerezte a vezetést ám sziszi remek labdaszerzésével kiegyenlített majd az ellenfél hamar talált még egy gólt, azonban valószínűleg a torna góljával kiegyeli tettünk ismét! bala gyomorszájjal szerzet góljával az ellenfél hasba rúgta játékosunkat akiről a kapuba pattant a labda. Ezután is megvoltak a helyzeteink de sajnos bekaptunk pár gólt és már nem szabadott volna többet kapni amikor egy a kapufáról lepattanó labdát a bíró aki vagy 100 métere állt az esettől gólnak ítélt meg... így ezzel a (góllal) kiestünk!

Összességében azért egy jó hangulatú és legfőbb kép egy nagyon jó csapatépítő tréningen vagyunk túl, szép volt fiúk egyre jobbak vagyunk csak így tovább!!!

Gólszerzők : Szisz-Roli-Bala 1-1-1

Telkiben Jártunk...

Csapatunk első igazi túrájára került sor méghozzá telkibe utaztunk a második focifesztivál keretein belül megrendezett kispályás tornára.
Végig vidám és nevetéssel teli utazás után megérkeztünk telki edzőközpontjába ahol a rendezés enyhén kritikán aluli volt mint ahogy a bírok tevékenysége is... de ezt nem részletezném! :)
Kelet-Nyugat csoport beosztás volt így 5 mérkőzésünk volt amit hamar elkel felejtenünk ugyanis a pálya összevissza folt felcsíkozva a fű szörnyen csúszott és hát a bírok .. :)
A tornán szinte csak összeszokott és már régebb óta együtt játszó csapatokkal találkoztunk az eredmények meg is látszottak sajnos csapatunk ma nagyon csúfos napot fogott ki ugyanis 1 rúgott góllal fejeztük be a tornát ám így is majdnem tovább jutottunk hiszen a csoport társaink is siralmas meccseket tudhatott maga mögött!
Összességében azért egy egész kellemes napon lehetünk túl teli jó programokkal, nevetéssel veszekedésekkel telki vigyáz jövőre beveszünk!!
Hajrá hajrá BEERINGHAM!!!

Első Beeringham United Foci Délután

Megrendezésre került az első Beeringham United Foci Délután 4 csapat részvételével.

Kellemes idő és jó csapatok ígéretesnek indult ez a délután :)
A Pro Team,Wolfs Footbal club és az Outlaw csapatival is megmérkőztünk sajnos nem sok sikerrel de tisztes helyt állással szép támadásokkal és végig izgalmas mérkőzésekkel :) végül az utolsó helyen végeztünk de a játék biztató volt!
a Délutánt a Wolfs nyerte a Pro Team csapatát megelőzve.
Összességében egy sportszerű és barátságos foci délutánon vagyunk túl, reméljük a későbbiekben ismét rendezhetünk egy ilyen kis tornát!

Gólszerzőink : Benji-Davessz 2-2,Bala-Juni-Csita 1-1-1.

Újabb csúfos vereség...

Ismét az Outlaw csapatához látogatunk kőbányára hogy felkészüljünk telkire.
Sajnos ismét egy foghíjas kerettel sikerült mennünk se kapusunk se cserénk nem volt.
Hamar el is fáradtunk bár a vezetést rögtön megszereztük Juni révén egy szép kontra és davessz juni összjáték után. Csapatunkban két próba játékos is ott volt csabi és martin személyében akik jó teljesítményt nyújtottak.
Végül 14-1 es vereséget szenvedtünk és 3 sérültünk is lett.

Gólszerző : Juni

Hát mostanság elfeledkeztem az írásokról bocsánat!! :) sajnos sok jó meccs nem történt nem emelném ki egyikett sem :) voltunk kőbányán volt egy salakos torna voltunk telkiben :) de egyre jo volt ez a dolog egy jó kis csapatépitő túrának fel lehet fogni az egészet! :) összegségében kezdünk összeszokni és egyre jobbak lenni!!! hajrá hajrá Beeringham!!!

Túl vagyunk első Kupánkon…

A Nagy hőségben rendezett Kőbánya Fc második barátság kupájára kaptunk meghívást, amelyet örömmel fogadtunk és természetesen el is mentünk.

Majdnem teljes kerettel mentünk a kupa helyszínére, kőbányára Dudi, Levi és Ádám kivételével mindenki jelen volt a csapatban, és visszatért egy fontos láncszeme is a csapatba Roli személyében. Jó hangulattal és tisztes helytállással vágtunk neki a kupának célunk a 2, 3 hely valamelyike volt. Nem is kezdtünk rosszul, bár az Outlaw csapata már 2 góllal is ment de Jani révén szépítetünk majd Benji és Bala góljaival megforditotuk és végül megnyertük első mérkőzésünket. Aztán következet a kőbánya elleni mérkőzés, ahol szeretünk, volna visszavágni az előző mérkőzés miatt de, végül egész jó játékkal 6-2re kikaptunk, góljainkat Bala és Davessz szerezték. Aztán harmadik mérkőzésünk a Mátyás fc ellen kővetkezett, ahol komolytalansággal és túlzott oda nem figyeléssel elszórakozva rengeteg helyzetet, 13-5re nyertünk. Góljainkat lentebb említem majd, utolsó mérkőzésünk a legnehezebbnek ígérkezett, hiszen az ellenfél a Liget Fc volt, akik eddig mindegyik meccsüket magabiztosan nyerték célunk nem volt más, mint tisztes helyt állás jól is kezdtünk sokáig bírtuk 0-0 majd 1-0 al de, a végére nem bírtuk és 5-1re kikaptunk de, végig jól játszottunk és megnehezitetük az ellenfelünk dolgát, becsület gólunkat a kupán végig hajtó Benji szerezte.

Végül még nem derült ki hogy hányadik helyen zártunk mivel a Kőbánya az Outlaw és mi is két két győzelemmel zártunk és így a gólkülönbség a döntő de ezt még a mai napig nem sikerült megkapnunk így nem tudjuk egyelőre.

Összességében úgy gondolom egy rendkívül jó hangulatú csapatszellem kovácsoló kupa volt ez. Jó játékel szép helyzetekkel, gólokkal és csapategységgel tudtuk le a napot!

Szép volt srácok Hajrá Hajrá BEERINGHAM UNITED!!

Gólszerző: Benji

A negyedik mérkőzésünkön egy csúfos vereségbe szaladt bele a még csiszolódó és formálódó csapatunk.
Sajnos nagyon foghíjas kerettel utaztunk a Kőbánya Otthonába csere nélkül és alap embereink nélkül.. :s, sajnos meg is lett az eredménye.. de hát egy egy ilyen meccs belefér az eredmény most csak másodlagos volt, fociztunk egy jót! :) a meccs egykét pozitívuma Davessz egész pályás gólja,Bala cselei,Benji előretörései és a szép cselek helyzetek kidolgozásai! Szép volt srácok ez még csak az eleje!! HAJRá HAJRÁ Beeringham United!!

Kőbánya Fc - Beeringham United : 27-2
Gólszerzők : Bala,Davessz

Harmadik Mérkőzésünk a Pingvin Fc ellen volt. Tudtuk hogy nem lesz egy könnyű mérkőzés ez sem mivel a Pingvin Fc a Grundfoci eredmények alapján egy igen jó kis csapat, de reménykedtünk egy normális eredményben. Jól is kezdtük a mérkőzést hiszen mi szereztük meg a vezetést egy szöglet után a próba játékon lévő Bence góljával. Ám sorra jöttek a helyzetek az ellenféltől és hamar 5-1 lett az állás persze ehhez kellet egy kis szerencse és egy pár hiba a részünkről. Aztán Benji feljebb kapcsolt és gyorsan szerzet két gólt így 5-3 lett de végül sajnos kaptunk még egy gólt és 6-3 lett a vége. Egy jó mérkőzésen szimpatikus ellenféllel szemben maradtunk alul de a játék képe mindenképpen biztató volt a csapatra nézve!! így tovább !!!!

Beeringham United - Pingvin Fc : 3-6

Gól Szerzők : Benji : 2 , Szoki : 1

Második mérkőzésünk amely az első hivatalos is egyben! a Pro Team Fc csapata ellen volt. Nagy fejszébe vágtunk rögtön az elején hiszen az egyik legjobb csapat a Grundfoci oldalán. De nem az eredmény volt számunkra a lényeg hanem hogy lejátsszuk első mérkőzésünket és megnézzük a keretet . A mérkőzés sajnos papír forma szerint alakult bár az elején jól tartottuk magunkat és sokszor a kapufa is kisegített minket. De ahogy a fociban lenni szokott a sok helyzet gólá érett, ráadásul az eső is közbe szólt így csak egy félidőt tudtunk lejátszani. Becsület gólunkat azért meglőttük Ádám szép lövése után. Végeredményben élveztük a játékot és hozzá kezdtünk a csapat meneteléséhez.

Pro Team Fc - Beeringham United : 11-1

Gól szerző : Ádám

Első nem Hivatalos mérkőzésünk egy kis torna volt.

3v3 ketrecfoci
Beeringham United - Streetfighters 5-0 ( elenfél nem jelent meg ezért automatikusan 5-0 )
1234 - Beeringham United 12-2
Köbánya Strees - Beeringham United 6-8

Gólszerzők : Benji : 5, Roli: 4, Davessz : 1.